|
|
|
|
 |
brumaire 18.
2007-01-08 00:54:53
|
37
|
| Privátim alig várom, hogy kialudjon a Golf-áramlat: Hihetetlenül unom az állandó meleg nyugati áramlatokat. Hideg nyár lesz? Kit zavar? Legalább lehet értelmesen dolgozni. Ha meleget akarok, majd elmegyek az Egyenlítőhöz. |
|
A hozzászólás:
 |
brumaire 18.
2007-01-08 00:51:32
|
36
|
| Hát ez az: hadd döntsem el én, h. mi a jó! Nekem pl. a mínusz 10-15 fokos, havas idő a jó, napsütéssel: ezt általában "rossz" időnek szokták titulálni. Engem az csinál ki, amikor plusz 37 fok van árnyékban., ezt meg "jó" időnek csúfolják. De a legjobban a "kellemes kirándulóidő" kifejezéstől vagyok ki! |
|
Előzmény:
 |
Iszak Iszakievics Stajn
2007-01-08 00:05:03
|
34
|
| A hülye bulvármeteorológusok állandóan minősítgetnek, hogy "jó idő" meg "rossz idő", ahelyett, hogy a tényekre szorítkoznának. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|