Keresés

Részletes keresés

brumaire 18. Creative Commons License 2007-01-08 00:51:32 36
Hát ez az: hadd döntsem el én, h. mi a jó! Nekem pl. a mínusz 10-15 fokos, havas idő a jó, napsütéssel: ezt általában "rossz" időnek szokták titulálni. Engem az csinál ki, amikor plusz 37 fok van árnyékban., ezt meg "jó" időnek csúfolják. De a legjobban a "kellemes kirándulóidő" kifejezéstől vagyok ki!
A hozzászólás:
Iszak Iszakievics Stajn Creative Commons License 2007-01-08 00:05:03 34
A hülye bulvármeteorológusok állandóan minősítgetnek, hogy "jó idő" meg "rossz idő", ahelyett, hogy a tényekre szorítkoznának.
Előzmény:
Műhód Creative Commons License 2007-01-07 21:08:00 -

Mi a jobb, ha bambán mosolygunk a meleg hatására,

vagy ha szembenézünk a várható következményeivel?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!