|
|
|
|
 |
Don Alfonso
2007-01-07 23:59:48
|
33
|
"megbolondult az időjárás"
Az időjárás mindig meg volt bolondulva, legalábbis a kortárs megfigyelők szerint. Mikszáthnál biztosan olvastam a kifejezést, de nem lennék meglepődve, ha már a honfoglalás idején is mondtak volna valami hasonlót. Globális felmelegedés bizonyára van, lehet, hogy részben az ember okozza, de ezt összekeverni egy szokatlanul langyos január 7-iével vagy egy szokatlanul zord augusztus 20-iával igen ócska szenzációhajhász bulvárbaromság. |
|
 |
Degeczi
2007-01-07 22:47:57
|
25
|
az kétségtelen, h megbolondult, csak az nem biztos, h - emberi hatásra - tartós folyamat kezdetén állunk (ismét: volt már hasonló 100 éve is. Talán még régebben is, csak arról nincsenek pontos mérések) |
|
A hozzászólás:
 |
Műhód
2007-01-07 22:40:01
|
24
|
Tavaly rendszeresen figyeltem az ötnapos előrejelzéseket.
Kifejezetten ritkán jött össze a helyes előrejelzés a meterológusoknak.
Azt tapasztaltam, hogy még három napra sem tudtak előrejelezni.
Két napra jósoltak viszonylag pontosan.
Ebből arra követekeztettem, hogy megbolondult az időjárás.
Tévedtem volna?
A globális felmelegedés támadta meg a meterológusok agyát?
|
|
Előzmény:
 |
Degeczi
2007-01-07 22:23:55
|
23
|
honnan tudnám de logikus, h száz éve még nem volt szó üvegházhatásról, nem? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|