|
|
|
|
 |
Műhód
2007-01-07 22:40:01
|
24
|
Tavaly rendszeresen figyeltem az ötnapos előrejelzéseket.
Kifejezetten ritkán jött össze a helyes előrejelzés a meterológusoknak.
Azt tapasztaltam, hogy még három napra sem tudtak előrejelezni.
Két napra jósoltak viszonylag pontosan.
Ebből arra követekeztettem, hogy megbolondult az időjárás.
Tévedtem volna?
A globális felmelegedés támadta meg a meterológusok agyát?
|
|
A hozzászólás:
 |
Degeczi
2007-01-07 22:23:55
|
23
|
honnan tudnám de logikus, h száz éve még nem volt szó üvegházhatásról, nem? |
|
Előzmény:
 |
Műhód
2007-01-07 22:13:24
|
19
|
| Milyen más oka? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|