Keresés

Részletes keresés

Műhód Creative Commons License 2007-01-07 22:40:01 24

Tavaly rendszeresen figyeltem az ötnapos előrejelzéseket.

Kifejezetten ritkán jött össze a helyes előrejelzés a meterológusoknak.

Azt tapasztaltam, hogy még három napra sem tudtak előrejelezni.

Két napra jósoltak viszonylag pontosan.

 

Ebből arra követekeztettem, hogy megbolondult az időjárás.

 

Tévedtem volna?

A globális felmelegedés támadta meg a meterológusok agyát?

 

 

A hozzászólás:
Degeczi Creative Commons License 2007-01-07 22:23:55 23
honnan tudnám
de logikus, h száz éve még nem volt szó üvegházhatásról, nem?
Előzmény:
Műhód Creative Commons License 2007-01-07 22:13:24 19
Milyen más oka?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!