Keresés

Részletes keresés

Degeczi Creative Commons License 2007-01-07 22:21:57 22
remélhetőleg 130 kilós szlovák skinhead sem
Törölt nick Creative Commons License 2007-01-07 22:19:11 21

fingom nincs

 

próbáld ki, és számolj be róla

A hozzászólás:
Műhód Creative Commons License 2007-01-07 22:18:27 20
Akkor nem kell attól tartanom, hogy nyáron Felvidéken egy 130 km/órás könnyű szellő letépi rólunk a sátrunkat?
Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2007-01-07 22:13:10 18

klassz elmélet a globális felmelegedés, de számtalan adat alapján tudjuk, hogy 4000 évvel ezelőttig a mainál 2-3 fokkal magasabb volt az átlaghőmérsklet, ezért úgy néz ki, csak elindult a klíma vissza a szokásos hőmérsékleti tartományba

 

amúgy a 20. század eleljétől lehet kimutatni a hőmérséklet lassú emelkedését, miközben az üvegházgázoknak csak mintegy 30 éve lehet bármi köze a felmelegedéshez

 

azt is kimutatták, hogy az üvegházgázok a szintén üvegházhatású vízpárához képest mintegy 5% súlyt képviselnek, ráadásul a vízpára mennyisége a légközben pozitív visszacsatolásban van a hőmérséklettel, ennek ellenére a rendszer egyensúlyban van

 

ettől persze nyugodtan szaladgálhat a hideg a hátadon, ha neked erre van igényed

 

üdv

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!