|
|
|
|
 |
Degeczi
2007-01-07 22:21:57
|
22
|
| remélhetőleg 130 kilós szlovák skinhead sem |
|
 |
Törölt nick
2007-01-07 22:19:11
|
21
|
fingom nincs
próbáld ki, és számolj be róla |
|
A hozzászólás:
 |
Műhód
2007-01-07 22:18:27
|
20
|
| Akkor nem kell attól tartanom, hogy nyáron Felvidéken egy 130 km/órás könnyű szellő letépi rólunk a sátrunkat? |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2007-01-07 22:13:10
|
18
|
klassz elmélet a globális felmelegedés, de számtalan adat alapján tudjuk, hogy 4000 évvel ezelőttig a mainál 2-3 fokkal magasabb volt az átlaghőmérsklet, ezért úgy néz ki, csak elindult a klíma vissza a szokásos hőmérsékleti tartományba
amúgy a 20. század eleljétől lehet kimutatni a hőmérséklet lassú emelkedését, miközben az üvegházgázoknak csak mintegy 30 éve lehet bármi köze a felmelegedéshez
azt is kimutatták, hogy az üvegházgázok a szintén üvegházhatású vízpárához képest mintegy 5% súlyt képviselnek, ráadásul a vízpára mennyisége a légközben pozitív visszacsatolásban van a hőmérséklettel, ennek ellenére a rendszer egyensúlyban van
ettől persze nyugodtan szaladgálhat a hideg a hátadon, ha neked erre van igényed
üdv |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|