Keresés

Részletes keresés

Degeczi Creative Commons License 2007-01-07 22:23:55 23
honnan tudnám
de logikus, h száz éve még nem volt szó üvegházhatásról, nem?
A hozzászólás:
Műhód Creative Commons License 2007-01-07 22:13:24 19
Milyen más oka?
Előzmény:
Degeczi Creative Commons License 2007-01-07 22:07:57 17
állítólag 10 évente kb 1 tized fokkal emelkedik a hőmérséklet
akkor egy átlagosnál 10-15 fokkal melegebb januárra ez ugye nem magyarázat?

vagy pl 1-2 hete mondták be a rádióban, h megdőlt Prágában is egy aznapi melegrekord 1 tized fokkal. Az előző rekord a múlt század huszas éveiből származott!
globális felmelegedés már akkor is?
azóta, a köztes időben meg mégse? (nem kell még a 70-es, 80-as évekbe sem visszamenni, pár éve is volt még igazán kemény tél)

nem azt mondom, h ne lenne fölmelegedés, valószínűleg van, ha hozzáértők mondják, de ilyen kilengéseknek gondolom más oka lehet

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!