|
|
|
|
 |
Műhód
2007-01-07 22:13:24
|
19
|
| Milyen más oka? |
|
A hozzászólás:
 |
Degeczi
2007-01-07 22:07:57
|
17
|
állítólag 10 évente kb 1 tized fokkal emelkedik a hőmérséklet akkor egy átlagosnál 10-15 fokkal melegebb januárra ez ugye nem magyarázat?
vagy pl 1-2 hete mondták be a rádióban, h megdőlt Prágában is egy aznapi melegrekord 1 tized fokkal. Az előző rekord a múlt század huszas éveiből származott! globális felmelegedés már akkor is? azóta, a köztes időben meg mégse? (nem kell még a 70-es, 80-as évekbe sem visszamenni, pár éve is volt még igazán kemény tél)
nem azt mondom, h ne lenne fölmelegedés, valószínűleg van, ha hozzáértők mondják, de ilyen kilengéseknek gondolom más oka lehet |
|
Előzmény:
 |
Műhód
2007-01-07 21:33:24
|
13
|
| Akkor nem igaz, hogy az időjárási helyzet fokozódik? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|