Keresés

Részletes keresés

Műhód Creative Commons License 2007-01-07 21:33:24 13
Akkor nem igaz, hogy az időjárási helyzet fokozódik?
A hozzászólás:
Degeczi Creative Commons License 2007-01-07 21:28:41 12
miért? akkor magas, amikor rengeteg hó hirtelen olvad a hegyekben - de most ott is alig van
Előzmény:
Műhód Creative Commons License 2007-01-07 21:20:08 7
Én szegedi lévén félek, hogy idén magasabb lesz a Tisza, mint tavaly.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!