Keresés

Részletes keresés

Degeczi Creative Commons License 2007-01-07 21:28:41 12
miért? akkor magas, amikor rengeteg hó hirtelen olvad a hegyekben - de most ott is alig van
A hozzászólás:
Műhód Creative Commons License 2007-01-07 21:20:08 7
Én szegedi lévén félek, hogy idén magasabb lesz a Tisza, mint tavaly.
Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2007-01-07 21:17:04 5

Mit jelent nálad a szembenézés? Az, hogy ugyanúgy bekapcsolva marad a géped, és holnap reggel ugyanúgy beülsz a kocsiba stb., tovább szennyezve a környezeted?

 

Teljes szemléletváltás kell.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!