|
|
|
|
 |
Műhód
2007-01-07 21:20:08
|
7
|
| Én szegedi lévén félek, hogy idén magasabb lesz a Tisza, mint tavaly. |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2007-01-07 21:17:04
|
5
|
Mit jelent nálad a szembenézés? Az, hogy ugyanúgy bekapcsolva marad a géped, és holnap reggel ugyanúgy beülsz a kocsiba stb., tovább szennyezve a környezeted?
Teljes szemléletváltás kell. |
|
Előzmény:
 |
Műhód
2007-01-07 21:08:00
|
-
|
Mi a jobb, ha bambán mosolygunk a meleg hatására,
vagy ha szembenézünk a várható következményeivel? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|