Keresés

Részletes keresés

Műhód Creative Commons License 2007-01-07 21:20:08 7
Én szegedi lévén félek, hogy idén magasabb lesz a Tisza, mint tavaly.
A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2007-01-07 21:17:04 5

Mit jelent nálad a szembenézés? Az, hogy ugyanúgy bekapcsolva marad a géped, és holnap reggel ugyanúgy beülsz a kocsiba stb., tovább szennyezve a környezeted?

 

Teljes szemléletváltás kell.

Előzmény:
Műhód Creative Commons License 2007-01-07 21:08:00 -

Mi a jobb, ha bambán mosolygunk a meleg hatására,

vagy ha szembenézünk a várható következményeivel?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!