|
|
|
|
 |
Iszak Iszakievics Stajn
2007-01-08 00:05:03
|
34
|
| A hülye bulvármeteorológusok állandóan minősítgetnek, hogy "jó idő" meg "rossz idő", ahelyett, hogy a tényekre szorítkoznának. |
|
 |
Törölt nick
2007-01-07 22:13:10
|
18
|
klassz elmélet a globális felmelegedés, de számtalan adat alapján tudjuk, hogy 4000 évvel ezelőttig a mainál 2-3 fokkal magasabb volt az átlaghőmérsklet, ezért úgy néz ki, csak elindult a klíma vissza a szokásos hőmérsékleti tartományba
amúgy a 20. század eleljétől lehet kimutatni a hőmérséklet lassú emelkedését, miközben az üvegházgázoknak csak mintegy 30 éve lehet bármi köze a felmelegedéshez
azt is kimutatták, hogy az üvegházgázok a szintén üvegházhatású vízpárához képest mintegy 5% súlyt képviselnek, ráadásul a vízpára mennyisége a légközben pozitív visszacsatolásban van a hőmérséklettel, ennek ellenére a rendszer egyensúlyban van
ettől persze nyugodtan szaladgálhat a hideg a hátadon, ha neked erre van igényed
üdv |
|
 |
Törölt nick
2007-01-07 21:17:04
|
5
|
Mit jelent nálad a szembenézés? Az, hogy ugyanúgy bekapcsolva marad a géped, és holnap reggel ugyanúgy beülsz a kocsiba stb., tovább szennyezve a környezeted?
Teljes szemléletváltás kell. |
|
 |
nisnis
2007-01-07 21:10:43
|
1
|
mondjuk Orbánnak és a fideszeseknek is ez a legkegyetlenebb hir, mer mindenki lejjebb csavarja a fűttést Ha tartósan maradna a meleg, szijártó begojózna
|
|
A hozzászólás:
 |
Műhód
2007-01-07 21:08:00
|
-
|
Mi a jobb, ha bambán mosolygunk a meleg hatására,
vagy ha szembenézünk a várható következményeivel? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|