Keresés

Részletes keresés

Iszak Iszakievics Stajn Creative Commons License 2007-01-08 00:05:03 34
A hülye bulvármeteorológusok állandóan minősítgetnek, hogy "jó idő" meg "rossz idő", ahelyett, hogy a tényekre szorítkoznának.
Törölt nick Creative Commons License 2007-01-07 22:13:10 18

klassz elmélet a globális felmelegedés, de számtalan adat alapján tudjuk, hogy 4000 évvel ezelőttig a mainál 2-3 fokkal magasabb volt az átlaghőmérsklet, ezért úgy néz ki, csak elindult a klíma vissza a szokásos hőmérsékleti tartományba

 

amúgy a 20. század eleljétől lehet kimutatni a hőmérséklet lassú emelkedését, miközben az üvegházgázoknak csak mintegy 30 éve lehet bármi köze a felmelegedéshez

 

azt is kimutatták, hogy az üvegházgázok a szintén üvegházhatású vízpárához képest mintegy 5% súlyt képviselnek, ráadásul a vízpára mennyisége a légközben pozitív visszacsatolásban van a hőmérséklettel, ennek ellenére a rendszer egyensúlyban van

 

ettől persze nyugodtan szaladgálhat a hideg a hátadon, ha neked erre van igényed

 

üdv

Törölt nick Creative Commons License 2007-01-07 21:17:04 5

Mit jelent nálad a szembenézés? Az, hogy ugyanúgy bekapcsolva marad a géped, és holnap reggel ugyanúgy beülsz a kocsiba stb., tovább szennyezve a környezeted?

 

Teljes szemléletváltás kell.

phallus inpudicus Creative Commons License 2007-01-07 21:11:50 2
Változni jó!
nisnis Creative Commons License 2007-01-07 21:10:43 1
mondjuk Orbánnak és a fideszeseknek is ez a legkegyetlenebb hir, mer mindenki lejjebb csavarja a fűttést
Ha tartósan maradna a meleg, szijártó begojózna
Commander Pepe Creative Commons License 2007-01-07 21:09:14 0
F0rr0ság!
A hozzászólás:
Műhód Creative Commons License 2007-01-07 21:08:00 -

Mi a jobb, ha bambán mosolygunk a meleg hatására,

vagy ha szembenézünk a várható következményeivel?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!