Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
hsoma Creative Commons License 2007-01-07 19:51:28 42
ja: az enyém: D80, D200 -al van fénymérés, és A mód
Előzmény:
hsoma Creative Commons License 2007-01-07 19:47:09 41
tudtommal Daróczi Csaba használja itthon (daroczicsaba.hu)
minőségre nem egy nagyon nagy durranás, f/4 -re kell rekeszelni, hogy hozza az igazi minőségét, kétszerezőt, 1.4*ezőt sokak szerint nem nagyon szereti
AF sebessége se valami világelső, a géped motorján múlik minden. pl. az F4esben levő bikamotorral elfogadható, de egy D70/50 -essel kínszenvedés lehet.
minden digyi megy vele.
http://www.bigglass.net/opinion_page.htm
http://www.naturfotograf.com/lens_tele.html

(most jön az önreklám: http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=62902761&t=9034190 )

hsoma

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!