Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
zottya főnök Creative Commons License 2007-01-07 17:59:53 301
Szia !
Mennyiért adod a Canon EOS-hoz való M42-őt, és a 200 mm-es obit ?
Előzmény:
fonail Creative Commons License 2007-01-02 20:28:23 278
Sziasztok!

Eladóak az alábbi cuccaim:
- hibátlan Pentacon makrókihuzat dobozában(M42),
- M42-es közgyűrűsor,
- egy nagyon szép állapotú M42-es Pentacon 200mm-es tele,
- Vivitar 35mm obi, szintén nagyon megkímélt állapotban.

Érdeklődni mélben (publikus) tudtok, ha néhány napon belül nincs rájuk jelentkező, akkor mennek a Vaterára.

Üdv:fonail

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!