Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
nord Creative Commons License 2007-01-06 08:34:46 36
Az a Sigma 18-50 egy nagy rakás sz.r
Ha már D50, akkor a kitobijával vedd meg.
Előzmény:
gregi91 Creative Commons License 2007-01-05 18:32:29 33
hát vagy a d50-es kitobija vagy "Sigma 18-50mm AF F3.5-5.6 DC Digital Lens for Nikon D AF Mount " lenne, és akkor cska vázat vennék.
a makro obi 116Font ezt meg 75Font. Aztán van egy 130fontos utalványom, még nemtudom h. eladom, nem vagyok benne biztos, mert most jöttem rá h. nem csak kitet tudok venni, hanem vázat is és külön hozzá obit:)(ott nincs nikon d50 már)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!