|
|
|
|
 |
Badmotorfinger
2007-01-05 19:14:10
|
521
|
"Ha elé teszünk egy infraszűrőt, vajh mi lesz az eredmény?"
Embertelen hosszú záridő. |
|
A hozzászólás:
 |
(CSD)
2007-01-05 18:46:49
|
518
|
| Van, aki átszúrt vázsapkával lyukkamerának használja a tükörreflexes gépét. Ha elé teszünk egy infraszűrőt, vajh mi lesz az eredmény? Hotspot feltételezem, nem keletkezik, viszont mi van a szűrő miatt elmászó fókusszal? Tudom, ki kellene próbálni, de se fény, se felesleges vázsapka. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|