Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
gregi91 Creative Commons License 2007-01-05 18:42:58 34
ja és pontosabban csak a 350d nem jön be nekem nagyon:D
Előzmény:
tystoo Creative Commons License 2007-01-05 18:23:50 32
Ár-érték arányban nagyon jó kis objektív. Ha szerzel mellé egy nagylátószögű obit (pl:18-70), na meg persze egy DSLR gépet, nagyon jó kezdő szett lehet belőle. Ja, a Canonoktól nincs miért írtózni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!