Keresés

Részletes keresés

madgie Creative Commons License 2007-01-05 12:30:47 514
200 dollár usábúl :)
madgie Creative Commons License 2007-01-05 12:27:53 513
Jajj, ne beszélj má' ilyet, mer' a végin még én is lebányászom az E1-rűl :)
A hozzászólás:
kisszszoros Creative Commons License 2007-01-05 10:52:48 512
lehet kapni idehaza azt a bitonyos BW 486 UVIR filtert? hol? Mennyiért?
Mert ha igen, akkor az EOS 350-nek leugrik a hotmirrorja :-)
Előzmény:
madgie Creative Commons License 2007-01-05 09:22:04 510
De érdemes megkuksizni a Fujinál is a képeket :)

http://www.fujifilmusa.com/JSP/fuji/epartners/proPhotoProductIS-1_samples.jsp

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!