|
|
|
|
 |
madgie
2007-01-05 12:27:53
|
513
|
| Jajj, ne beszélj má' ilyet, mer' a végin még én is lebányászom az E1-rűl :) |
|
A hozzászólás:
 |
kisszszoros
2007-01-05 10:52:48
|
512
|
lehet kapni idehaza azt a bitonyos BW 486 UVIR filtert? hol? Mennyiért? Mert ha igen, akkor az EOS 350-nek leugrik a hotmirrorja :-) |
|
Előzmény:
 |
madgie
2007-01-05 09:22:04
|
510
|
De érdemes megkuksizni a Fujinál is a képeket :)
http://www.fujifilmusa.com/JSP/fuji/epartners/proPhotoProductIS-1_samples.jsp |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|