|
|
|
|
 |
kisszszoros
2007-01-05 10:52:48
|
512
|
lehet kapni idehaza azt a bitonyos BW 486 UVIR filtert? hol? Mennyiért? Mert ha igen, akkor az EOS 350-nek leugrik a hotmirrorja :-) |
|
 |
madgie
2007-01-05 09:33:13
|
511
|
Sajnos a képeket átnézve elég kaka a cucc :(
Olyan, mintha egy 2 megapixeles képet interpoláltak volna fel 9-re... semmi részlet. |
|
A hozzászólás:
 |
madgie
2007-01-05 09:22:04
|
510
|
De érdemes megkuksizni a Fujinál is a képeket :)
http://www.fujifilmusa.com/JSP/fuji/epartners/proPhotoProductIS-1_samples.jsp |
|
Előzmény:
 |
madgie
2007-01-05 09:14:11
|
509
|
Ujujujj :)
http://www.dpreview.com/news/0701/07010403fujifilmfinepixis1.asp |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|