Keresés

Részletes keresés

Sisssssssy Creative Commons License 2007-01-05 10:35:01 1034

Sziasztok, ezt a pózt én is soxor bevetem, sikerem van:-)

 

Magdinak is, Mindenkinek egyenként B.Ú.É.K

 

Képzeljétek, ledolgoztam az egeremet a mászófámról, így hívják? Emeletes bújócska.

Ennyit melózni...Most majd jól eldugom az ülőgarn. alá, zsákmányom ritka, mint a fehér...nálunk EGÉR! hihi

 

attól másznak a plafonra, ha én keresem a fotel alatt 

 

Milady

Magdi60 Creative Commons License 2007-01-03 23:30:42 1033
Ez nem bizonyíték - ígéret...
A hozzászólás:
pszeudocsííz Creative Commons License 2007-01-03 23:26:44 1032
Itt a bizonyíték fiatalkoromból:
Előzmény:
Evicke Creative Commons License 2007-01-02 14:03:55 1031

na, ez nem is rossz ötlet, majd szólok a gazdámnak, szerezzen ilyet, mert nekem csak bőr van. egy ilyen tiszteletreméltó, sokat tapasztalt anyóka tanácsa aranyat ér! köszi, mami!

:-)

Juci, a fiatalka,

aki sajnos csak a kert felé távozhat egy jó kis tetősétára, a mezőn csavargó társait csak az ablakból nézegetheti.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!