|
|
|
|
 |
Sisssssssy
2007-01-05 10:35:01
|
1034
|
Sziasztok, ezt a pózt én is soxor bevetem, sikerem van:-)
Magdinak is, Mindenkinek egyenként B.Ú.É.K
Képzeljétek, ledolgoztam az egeremet a mászófámról, így hívják? Emeletes bújócska.
Ennyit melózni...Most majd jól eldugom az ülőgarn. alá, zsákmányom ritka, mint a fehér...nálunk EGÉR! hihi
attól másznak a plafonra, ha én keresem a fotel alatt
Milady |
|
 |
Magdi60
2007-01-03 23:30:42
|
1033
|
| Ez nem bizonyíték - ígéret... |
|
A hozzászólás:
 |
pszeudocsííz
2007-01-03 23:26:44
|
1032
|
Itt a bizonyíték fiatalkoromból: |
|
Előzmény:
 |
Evicke
2007-01-02 14:03:55
|
1031
|
na, ez nem is rossz ötlet, majd szólok a gazdámnak, szerezzen ilyet, mert nekem csak bőr van. egy ilyen tiszteletreméltó, sokat tapasztalt anyóka tanácsa aranyat ér! köszi, mami!
:-)
Juci, a fiatalka,
aki sajnos csak a kert felé távozhat egy jó kis tetősétára, a mezőn csavargó társait csak az ablakból nézegetheti.  |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|