Keresés

Részletes keresés

Luciferin Creative Commons License 2007-01-04 10:52:12 4664
Hát azért ezen (az orosz helyesíráson) egy orosz búvár találna néhány "asibká"-t. (De legalább ciril betük. Persze ez egy off hozzászólás mert Szergej és Igor ukránok.) :))
A hozzászólás:
fokszy Creative Commons License 2007-01-03 20:44:01 4663

Здрастутъе пибята! I’m Igor!

:-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!