Keresés

Részletes keresés

Garfield33 Creative Commons License 2007-01-03 15:47:07 4662
Azt te csak hiszed. Egyszerűen beépültek és az alkalmat várják. 
A hozzászólás:
BuNnY Creative Commons License 2007-01-03 14:12:37 4661
Igor és Szergej már nekem dolgozik, nem szóltak róla?
Előzmény:
Garfield33 Creative Commons License 2007-01-03 13:17:57 4660

Bunny egójának semmi sem árthat meg. Hatalmas és szilárd.

Én támogatom, hogy 3. szintű mester legyen a Nyusziból, csak az a bibi, hogy élő ember ilyen fokozatot nem kaphat.

De szólok Igor és Szergej barátomnak, egy kis aprópénzért szinkronba hozzák a két dolgot.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!