|
|
|
|
 |
Garfield33
2007-01-03 15:47:07
|
4662
|
| Azt te csak hiszed. Egyszerűen beépültek és az alkalmat várják. |
|
A hozzászólás:
 |
BuNnY
2007-01-03 14:12:37
|
4661
|
| Igor és Szergej már nekem dolgozik, nem szóltak róla? |
|
Előzmény:
 |
Garfield33
2007-01-03 13:17:57
|
4660
|
Bunny egójának semmi sem árthat meg. Hatalmas és szilárd.
Én támogatom, hogy 3. szintű mester legyen a Nyusziból, csak az a bibi, hogy élő ember ilyen fokozatot nem kaphat.
De szólok Igor és Szergej barátomnak, egy kis aprópénzért szinkronba hozzák a két dolgot. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|