Keresés

Részletes keresés

BuNnY Creative Commons License 2007-01-03 14:12:37 4661
Igor és Szergej már nekem dolgozik, nem szóltak róla?
A hozzászólás:
Garfield33 Creative Commons License 2007-01-03 13:17:57 4660

Bunny egójának semmi sem árthat meg. Hatalmas és szilárd.

Én támogatom, hogy 3. szintű mester legyen a Nyusziból, csak az a bibi, hogy élő ember ilyen fokozatot nem kaphat.

De szólok Igor és Szergej barátomnak, egy kis aprópénzért szinkronba hozzák a két dolgot.

Előzmény:
mercatoris2 Creative Commons License 2007-01-02 20:05:37 4655
Nem értettelek félre, de köszi. Így hát szólíts nyugodtan mesternek.:-)))

((Bár így Bunnyból már háromszor mester lesz, s nem tudom, nem árt-e ez meg az egójának...:-))))))))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!