|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
deko-terv
2007-01-03 11:35:21
|
279
|
| Tisztáztuk a félreértést, barátságban folytatjuk a levelezést. |
|
Előzmény:
 |
Pémén
2007-01-02 19:08:24
|
276
|
Kedves deko-terv!
Ezt írtam:
".... jan. 2-6 között. Előtte nem vagyok Bp.-en, utána nem vagyok Mo.-on."
Ebből következően három napja írt leveledre nem tudtam reagálni, mert nem voltam netközelben (=Budapesten), azaz nem olvashattam, csak tegnap este. Amikor pedig átnéztem a leveleket, nyilván avval vettem fel a kapcsolatot, akit több objektív is érdekelt, s miután elkeltek, értesítettem a többi érdeklődőt. Nem tudom, neked konkréten melyik kellett volna, de mondjuk a Biotarra 17-en jelentkeztek, némileg egyszerűbb volt itt értesíteni őket, mint egyenként.
Bocsánat, de nagyon kényes vagyok a korrekt és tisztességes ügymenetre, amelyet mindig mindenkivel szemben igyekszem betartani.
Üdv,
P.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|