Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
deko-terv Creative Commons License 2007-01-03 11:35:21 279
Tisztáztuk a félreértést, barátságban folytatjuk a levelezést.
Előzmény:
Pémén Creative Commons License 2007-01-02 19:08:24 276

Kedves deko-terv!

 

Ezt írtam:

 

".... jan. 2-6 között. Előtte nem vagyok Bp.-en, utána nem vagyok Mo.-on."

 

Ebből következően három napja írt leveledre nem tudtam reagálni, mert nem voltam netközelben (=Budapesten), azaz nem olvashattam, csak tegnap este.  Amikor pedig átnéztem a leveleket, nyilván avval vettem fel a kapcsolatot, akit több objektív is érdekelt, s miután elkeltek, értesítettem a többi érdeklődőt. Nem tudom, neked konkréten melyik kellett volna, de mondjuk a Biotarra 17-en jelentkeztek, némileg egyszerűbb volt itt értesíteni őket, mint egyenként.

 

Bocsánat, de nagyon kényes vagyok a korrekt és tisztességes ügymenetre, amelyet mindig mindenkivel szemben igyekszem betartani.

 

Üdv,

P.


Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!