Keresés

Részletes keresés

BuNnY Creative Commons License 2007-01-03 08:14:37 4657

Gimnáziumban? Mi az, csak nem díszérettségizett címet kapsz, és lesz érettségid végre ? :D

 

Nagy az arca itt valakinek, majd lesz nagy csodálkozás amikor a kis kompaktgépes fotóművészek (khmmm) porba alázzák a képeidet ( ha másképp nem, hát a sötétben névtelen beszólásokkal :D )

A hozzászólás:
Analóg Creative Commons License 2007-01-02 21:07:26 4656
Egy pillanatra nem vagyok a fórumon és kikezdtek? Találkozunk még!

Legközelebb ha érdekel valakit most pénteken 17:00 Esztergom Dobó Gimnázium. Tóth József és Előd László kiállítása nyilik. Majd félszáz képpel. Érdemes jönni. És akkor is érdemes maradni és nem büfézni a Tengeri Són, mert ott még több kép látható majd.
Bunny: az eredmény hirdetésre viszont tényleg nem érdemes maradnod! :-)
Előzmény:
Dr. Zook Creative Commons License 2007-01-02 12:55:50 4645
azert jo, hogy van bufe, mert mercatoris filmje utan le lehet menni beszelgetni rola egy pohar mellett, aztan majd eleg visszamenni az eredmenyhirdetesre

:)

zook

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!