|
|
|
|
 |
BuNnY
2007-01-03 08:14:37
|
4657
|
Gimnáziumban? Mi az, csak nem díszérettségizett címet kapsz, és lesz érettségid végre ? :D
Nagy az arca itt valakinek, majd lesz nagy csodálkozás amikor a kis kompaktgépes fotóművészek (khmmm) porba alázzák a képeidet ( ha másképp nem, hát a sötétben névtelen beszólásokkal :D ) |
|
A hozzászólás:
 |
Analóg
2007-01-02 21:07:26
|
4656
|
Egy pillanatra nem vagyok a fórumon és kikezdtek? Találkozunk még!
Legközelebb ha érdekel valakit most pénteken 17:00 Esztergom Dobó Gimnázium. Tóth József és Előd László kiállítása nyilik. Majd félszáz képpel. Érdemes jönni. És akkor is érdemes maradni és nem büfézni a Tengeri Són, mert ott még több kép látható majd. Bunny: az eredmény hirdetésre viszont tényleg nem érdemes maradnod! :-) |
|
Előzmény:
 |
Dr. Zook
2007-01-02 12:55:50
|
4645
|
azert jo, hogy van bufe, mert mercatoris filmje utan le lehet menni beszelgetni rola egy pohar mellett, aztan majd eleg visszamenni az eredmenyhirdetesre
:)
zook |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|