|
|
|
|
 |
Garfield33
2007-01-03 13:17:57
|
4660
|
Bunny egójának semmi sem árthat meg. Hatalmas és szilárd.
Én támogatom, hogy 3. szintű mester legyen a Nyusziból, csak az a bibi, hogy élő ember ilyen fokozatot nem kaphat.
De szólok Igor és Szergej barátomnak, egy kis aprópénzért szinkronba hozzák a két dolgot. |
|
A hozzászólás:
 |
mercatoris2
2007-01-02 20:05:37
|
4655
|
Nem értettelek félre, de köszi. Így hát szólíts nyugodtan mesternek.:-)))
((Bár így Bunnyból már háromszor mester lesz, s nem tudom, nem árt-e ez meg az egójának...:-)))))))) |
|
Előzmény:
 |
Garfield33
2007-01-02 18:09:05
|
4654
|
Félreértettél.
Én azért utállak, mert tök jól sikerült és az ilyesmi - ha mások csinálják - rettentően frusztrál engem. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|