Keresés

Részletes keresés

Garfield33 Creative Commons License 2007-01-03 13:17:57 4660

Bunny egójának semmi sem árthat meg. Hatalmas és szilárd.

Én támogatom, hogy 3. szintű mester legyen a Nyusziból, csak az a bibi, hogy élő ember ilyen fokozatot nem kaphat.

De szólok Igor és Szergej barátomnak, egy kis aprópénzért szinkronba hozzák a két dolgot.

A hozzászólás:
mercatoris2 Creative Commons License 2007-01-02 20:05:37 4655
Nem értettelek félre, de köszi. Így hát szólíts nyugodtan mesternek.:-)))

((Bár így Bunnyból már háromszor mester lesz, s nem tudom, nem árt-e ez meg az egójának...:-))))))))
Előzmény:
Garfield33 Creative Commons License 2007-01-02 18:09:05 4654

Félreértettél.

Én azért utállak, mert tök jól sikerült és az ilyesmi - ha mások csinálják - rettentően frusztrál engem.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!