Keresés

Részletes keresés

mercatoris2 Creative Commons License 2007-01-02 20:05:37 4655
Nem értettelek félre, de köszi. Így hát szólíts nyugodtan mesternek.:-)))

((Bár így Bunnyból már háromszor mester lesz, s nem tudom, nem árt-e ez meg az egójának...:-))))))))
A hozzászólás:
Garfield33 Creative Commons License 2007-01-02 18:09:05 4654

Félreértettél.

Én azért utállak, mert tök jól sikerült és az ilyesmi - ha mások csinálják - rettentően frusztrál engem.

Előzmény:
mercatoris2 Creative Commons License 2007-01-02 15:45:15 4652
Nana, vérszagra gyűl az éji vad? :-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!