Keresés

Részletes keresés

Garfield33 Creative Commons License 2007-01-02 18:09:05 4654

Félreértettél.

Én azért utállak, mert tök jól sikerült és az ilyesmi - ha mások csinálják - rettentően frusztrál engem.

A hozzászólás:
mercatoris2 Creative Commons License 2007-01-02 15:45:15 4652
Nana, vérszagra gyűl az éji vad? :-)
Előzmény:
Garfield33 Creative Commons License 2007-01-02 15:02:37 4651

Nyugi, papinek, nem fognak még virtuálisan sem megdobálni.

Én meg már gondolatban megtettem rég...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!