Keresés

Részletes keresés

norsycat Creative Commons License 2007-01-03 11:40:41 2299
Meglepett a hír. Nézd, előbb-utóbb mindenkinél eljön az a pillanat, amikor úgy érzi, elég volt, nincs tovább. Vagy a sorozatos problémák őrlik fel az erejét, vagy egyszerűen belefárad, vagy olyan fordulat jön el az életében, amitől  a prioritások átrendeződnek és más lesz a legfontosabb. Hogy ebben az esetben mi történt, fogalmam sincs, maximum találgatni tudok. Azt meg nem akarok senkinek a kontójára, úgy gondolom, hogy ez az ő magánügye és nyilván megvan az oka a döntésének.
A hozzászólás:
Tabitha Creative Commons License 2007-01-02 15:15:31 2297

Buék minden kedves tenyésztőnek! Hallottátok az új hírt?:)http://www.heartbreaker.fw.hu/

Elég szánalmas a magyarázkodás...:))

Norsy, Gabinet, vélemény? :)

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!