|
|
|
|
 |
norsycat
2007-01-03 11:40:41
|
2299
|
| Meglepett a hír. Nézd, előbb-utóbb mindenkinél eljön az a pillanat, amikor úgy érzi, elég volt, nincs tovább. Vagy a sorozatos problémák őrlik fel az erejét, vagy egyszerűen belefárad, vagy olyan fordulat jön el az életében, amitől a prioritások átrendeződnek és más lesz a legfontosabb. Hogy ebben az esetben mi történt, fogalmam sincs, maximum találgatni tudok. Azt meg nem akarok senkinek a kontójára, úgy gondolom, hogy ez az ő magánügye és nyilván megvan az oka a döntésének. |
|
A hozzászólás:
 |
Tabitha
2007-01-02 15:15:31
|
2297
|
Buék minden kedves tenyésztőnek! Hallottátok az új hírt?:)http://www.heartbreaker.fw.hu/
Elég szánalmas a magyarázkodás...:))
Norsy, Gabinet, vélemény? :)
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|