Keresés

Részletes keresés

mercatoris2 Creative Commons License 2007-01-02 15:45:15 4652
Nana, vérszagra gyűl az éji vad? :-)
A hozzászólás:
Garfield33 Creative Commons License 2007-01-02 15:02:37 4651

Nyugi, papinek, nem fognak még virtuálisan sem megdobálni.

Én meg már gondolatban megtettem rég...

Előzmény:
mercatoris2 Creative Commons License 2007-01-02 12:02:07 4644
S azelőtt remek film-etűdöt láthatnak az érdeklődők...:-)))) Mázli, hogy épp erre az alkalmomra tették Brankáék, kár, hogy nem tudok ott lenni. Bár, legfeljebb nem dobáltok meg paradicsomos zsíros kenyérrel, ha nem tetszik....

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!