Keresés

Részletes keresés

Dr. Zook Creative Commons License 2007-01-02 14:24:07 4650
ó, nem vagyok melto :) bunny a fogenya, en csak szereny tanitvany vagyok (még)...

:)

na de beszeljunk fotozasrol is, erdemes bekukkantani a wetpixel forumara a best pictures of 2006 threadre, van egy-ket igen komoly post, ime...


zook
BuNnY Creative Commons License 2007-01-02 14:21:50 4649
akkor mostmár a mester mestere vagyok? Wow !
A hozzászólás:
mercatoris2 Creative Commons License 2007-01-02 14:13:14 4648
köszönöm, mester

Előzmény:
Dr. Zook Creative Commons License 2007-01-02 12:55:50 4645
azert jo, hogy van bufe, mert mercatoris filmje utan le lehet menni beszelgetni rola egy pohar mellett, aztan majd eleg visszamenni az eredmenyhirdetesre

:)

zook

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!