|
|
|
|
 |
Dr. Zook
2007-01-02 14:24:07
|
4650
|
ó, nem vagyok melto :) bunny a fogenya, en csak szereny tanitvany vagyok (még)...
:)
na de beszeljunk fotozasrol is, erdemes bekukkantani a wetpixel forumara a best pictures of 2006 threadre, van egy-ket igen komoly post, ime...
zook |
|
 |
BuNnY
2007-01-02 14:21:50
|
4649
|
| akkor mostmár a mester mestere vagyok? Wow ! |
|
A hozzászólás:
Előzmény:
 |
Dr. Zook
2007-01-02 12:55:50
|
4645
|
azert jo, hogy van bufe, mert mercatoris filmje utan le lehet menni beszelgetni rola egy pohar mellett, aztan majd eleg visszamenni az eredmenyhirdetesre
:)
zook |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|