Keresés

Részletes keresés

fisherhu Creative Commons License 2007-01-03 16:03:44 177
Alapvetően ketten csinálják a Stalter és a Kerekes. Hogy tulajdonosi szemszögből nézve hogy néz ki a dolog fogalmam sincs. Mind a ketten előadnak, néha párhuzamosan (labor + elmélet két félcsoportnak). Illetve az órák kb. felében (kétharmadában?) meghívott előadók vannak.
A hozzászólás:
place Boo Creative Commons License 2007-01-02 13:59:07 176
Izé... ő a tulaj, ha jól tudom...
Előzmény:
fisherhu Creative Commons License 2007-01-02 12:02:59 175
És épp az egyik tanárbácsi kiállítása van az origó galériában.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!