|
|
|
|
 |
fisherhu
2007-01-03 16:03:44
|
177
|
| Alapvetően ketten csinálják a Stalter és a Kerekes. Hogy tulajdonosi szemszögből nézve hogy néz ki a dolog fogalmam sincs. Mind a ketten előadnak, néha párhuzamosan (labor + elmélet két félcsoportnak). Illetve az órák kb. felében (kétharmadában?) meghívott előadók vannak. |
|
A hozzászólás:
 |
place Boo
2007-01-02 13:59:07
|
176
|
| Izé... ő a tulaj, ha jól tudom... |
|
Előzmény:
 |
fisherhu
2007-01-02 12:02:59
|
175
|
| És épp az egyik tanárbácsi kiállítása van az origó galériában. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|