|
|
|
|
 |
Evicke
2007-01-02 14:03:55
|
1031
|
na, ez nem is rossz ötlet, majd szólok a gazdámnak, szerezzen ilyet, mert nekem csak bőr van. egy ilyen tiszteletreméltó, sokat tapasztalt anyóka tanácsa aranyat ér! köszi, mami!
:-)
Juci, a fiatalka,
aki sajnos csak a kert felé távozhat egy jó kis tetősétára, a mezőn csavargó társait csak az ablakból nézegetheti.  |
|
A hozzászólás:
 |
pszeudocsííz
2007-01-02 13:46:14
|
1030
|
Aranyoskáim, nekem egyszerűen a műanyag bolhanyakörvemre szokták ráírni a telefonszámot és a címünket! Van olyan, amin megmarad az alkoholos toll, van, amire naponta újra kell írni, de egy estét kibírnak. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|