Keresés

Részletes keresés

Evicke Creative Commons License 2007-01-02 14:03:55 1031

na, ez nem is rossz ötlet, majd szólok a gazdámnak, szerezzen ilyet, mert nekem csak bőr van. egy ilyen tiszteletreméltó, sokat tapasztalt anyóka tanácsa aranyat ér! köszi, mami!

:-)

Juci, a fiatalka,

aki sajnos csak a kert felé távozhat egy jó kis tetősétára, a mezőn csavargó társait csak az ablakból nézegetheti.

A hozzászólás:
pszeudocsííz Creative Commons License 2007-01-02 13:46:14 1030
Aranyoskáim, nekem egyszerűen a műanyag  bolhanyakörvemre szokták ráírni a telefonszámot és a címünket! Van olyan, amin megmarad az alkoholos toll, van, amire naponta újra kell írni, de egy estét kibírnak.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!