Keresés

Részletes keresés

Analóg Creative Commons License 2007-01-02 21:07:26 4656
Egy pillanatra nem vagyok a fórumon és kikezdtek? Találkozunk még!

Legközelebb ha érdekel valakit most pénteken 17:00 Esztergom Dobó Gimnázium. Tóth József és Előd László kiállítása nyilik. Majd félszáz képpel. Érdemes jönni. És akkor is érdemes maradni és nem büfézni a Tengeri Són, mert ott még több kép látható majd.
Bunny: az eredmény hirdetésre viszont tényleg nem érdemes maradnod! :-)
mercatoris2 Creative Commons License 2007-01-02 14:13:14 4648
köszönöm, mester

BuNnY Creative Commons License 2007-01-02 13:41:25 4646
YESS :)
A hozzászólás:
Dr. Zook Creative Commons License 2007-01-02 12:55:50 4645
azert jo, hogy van bufe, mert mercatoris filmje utan le lehet menni beszelgetni rola egy pohar mellett, aztan majd eleg visszamenni az eredmenyhirdetesre

:)

zook
Előzmény:
Analóg Creative Commons License 2007-01-02 11:46:09 4643
BUÉK. Azoknak is érdemes eljönni, akik úgy érzik nem lesznek sikeresek a versenyen (ld.: Bunny), mert eredményhirdetés előtt két neves fotósunk fog előadni-vetíteni Baliról. Biztos jó lesz!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!