|
|
|
|
 |
Analóg
2007-01-02 21:07:26
|
4656
|
Egy pillanatra nem vagyok a fórumon és kikezdtek? Találkozunk még!
Legközelebb ha érdekel valakit most pénteken 17:00 Esztergom Dobó Gimnázium. Tóth József és Előd László kiállítása nyilik. Majd félszáz képpel. Érdemes jönni. És akkor is érdemes maradni és nem büfézni a Tengeri Són, mert ott még több kép látható majd. Bunny: az eredmény hirdetésre viszont tényleg nem érdemes maradnod! :-) |
|
 |
BuNnY
2007-01-02 13:41:25
|
4646
|
| YESS :) |
|
A hozzászólás:
 |
Dr. Zook
2007-01-02 12:55:50
|
4645
|
azert jo, hogy van bufe, mert mercatoris filmje utan le lehet menni beszelgetni rola egy pohar mellett, aztan majd eleg visszamenni az eredmenyhirdetesre
:)
zook |
|
Előzmény:
 |
Analóg
2007-01-02 11:46:09
|
4643
|
| BUÉK. Azoknak is érdemes eljönni, akik úgy érzik nem lesznek sikeresek a versenyen (ld.: Bunny), mert eredményhirdetés előtt két neves fotósunk fog előadni-vetíteni Baliról. Biztos jó lesz! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|