|
|
|
|
 |
Garfield33
2007-01-02 15:02:37
|
4651
|
Nyugi, papinek, nem fognak még virtuálisan sem megdobálni.
Én meg már gondolatban megtettem rég... |
|
A hozzászólás:
 |
mercatoris2
2007-01-02 12:02:07
|
4644
|
| S azelőtt remek film-etűdöt láthatnak az érdeklődők...:-)))) Mázli, hogy épp erre az alkalmomra tették Brankáék, kár, hogy nem tudok ott lenni. Bár, legfeljebb nem dobáltok meg paradicsomos zsíros kenyérrel, ha nem tetszik.... |
|
Előzmény:
 |
Analóg
2007-01-02 11:46:09
|
4643
|
| BUÉK. Azoknak is érdemes eljönni, akik úgy érzik nem lesznek sikeresek a versenyen (ld.: Bunny), mert eredményhirdetés előtt két neves fotósunk fog előadni-vetíteni Baliról. Biztos jó lesz! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|