Keresés

Részletes keresés

Garfield33 Creative Commons License 2007-01-02 15:02:37 4651

Nyugi, papinek, nem fognak még virtuálisan sem megdobálni.

Én meg már gondolatban megtettem rég...

A hozzászólás:
mercatoris2 Creative Commons License 2007-01-02 12:02:07 4644
S azelőtt remek film-etűdöt láthatnak az érdeklődők...:-)))) Mázli, hogy épp erre az alkalmomra tették Brankáék, kár, hogy nem tudok ott lenni. Bár, legfeljebb nem dobáltok meg paradicsomos zsíros kenyérrel, ha nem tetszik....
Előzmény:
Analóg Creative Commons License 2007-01-02 11:46:09 4643
BUÉK. Azoknak is érdemes eljönni, akik úgy érzik nem lesznek sikeresek a versenyen (ld.: Bunny), mert eredményhirdetés előtt két neves fotósunk fog előadni-vetíteni Baliról. Biztos jó lesz!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!