|
|
|
|
 |
Dr. Zook
2007-01-02 12:55:50
|
4645
|
azert jo, hogy van bufe, mert mercatoris filmje utan le lehet menni beszelgetni rola egy pohar mellett, aztan majd eleg visszamenni az eredmenyhirdetesre
:)
zook |
|
 |
mercatoris2
2007-01-02 12:02:07
|
4644
|
| S azelőtt remek film-etűdöt láthatnak az érdeklődők...:-)))) Mázli, hogy épp erre az alkalmomra tették Brankáék, kár, hogy nem tudok ott lenni. Bár, legfeljebb nem dobáltok meg paradicsomos zsíros kenyérrel, ha nem tetszik.... |
|
A hozzászólás:
 |
Analóg
2007-01-02 11:46:09
|
4643
|
| BUÉK. Azoknak is érdemes eljönni, akik úgy érzik nem lesznek sikeresek a versenyen (ld.: Bunny), mert eredményhirdetés előtt két neves fotósunk fog előadni-vetíteni Baliról. Biztos jó lesz! |
|
Előzmény:
 |
BuNnY
2007-01-02 09:09:14
|
4640
|
| Bújjék népek! Tizedike az igazság napja, legyen ám ott mindenki! új helyszín ... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|