Keresés

Részletes keresés

Dr. Zook Creative Commons License 2007-01-02 12:55:50 4645
azert jo, hogy van bufe, mert mercatoris filmje utan le lehet menni beszelgetni rola egy pohar mellett, aztan majd eleg visszamenni az eredmenyhirdetesre

:)

zook
mercatoris2 Creative Commons License 2007-01-02 12:02:07 4644
S azelőtt remek film-etűdöt láthatnak az érdeklődők...:-)))) Mázli, hogy épp erre az alkalmomra tették Brankáék, kár, hogy nem tudok ott lenni. Bár, legfeljebb nem dobáltok meg paradicsomos zsíros kenyérrel, ha nem tetszik....
A hozzászólás:
Analóg Creative Commons License 2007-01-02 11:46:09 4643
BUÉK. Azoknak is érdemes eljönni, akik úgy érzik nem lesznek sikeresek a versenyen (ld.: Bunny), mert eredményhirdetés előtt két neves fotósunk fog előadni-vetíteni Baliról. Biztos jó lesz!
Előzmény:
BuNnY Creative Commons License 2007-01-02 09:09:14 4640
Bújjék népek! Tizedike az igazság napja, legyen ám ott mindenki! új helyszín ...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!