|
|
|
|
 |
fisherhu
2007-01-02 12:02:59
|
175
|
| És épp az egyik tanárbácsi kiállítása van az origó galériában. |
|
A hozzászólás:
Előzmény:
 |
fisherhu
2007-01-02 10:39:50
|
173
|
Csak javasolni tudom az <a href="http://www.stalter-asa.hu/">ASA</a> tanfolyamát. Alapos és széles körű oktatást nyújtanak és a kortás fotográfia legjobbjai közül jönnek sokan és sokféle előadással. Ennek következtében nem is rövid tanfolyam, ami vagy előny, vagy hátrány :) Vagy a http://fotosuli.lap.hu/ alján találsz sok linket. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|