Keresés

Részletes keresés

fisherhu Creative Commons License 2007-01-02 12:02:59 175
És épp az egyik tanárbácsi kiállítása van az origó galériában.
A hozzászólás:
fisherhu Creative Commons License 2007-01-02 10:41:47 174
ASA

Láma vagyok...
Előzmény:
fisherhu Creative Commons License 2007-01-02 10:39:50 173
Csak javasolni tudom az <a href="http://www.stalter-asa.hu/">ASA</a> tanfolyamát. Alapos és széles körű oktatást nyújtanak és a kortás fotográfia legjobbjai közül jönnek sokan és sokféle előadással.
Ennek következtében nem is rövid tanfolyam, ami vagy előny, vagy hátrány :)
Vagy a http://fotosuli.lap.hu/ alján találsz sok linket.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!