Keresés

Részletes keresés

Analóg Creative Commons License 2007-01-02 11:46:09 4643
BUÉK. Azoknak is érdemes eljönni, akik úgy érzik nem lesznek sikeresek a versenyen (ld.: Bunny), mert eredményhirdetés előtt két neves fotósunk fog előadni-vetíteni Baliról. Biztos jó lesz!
A hozzászólás:
BuNnY Creative Commons License 2007-01-02 09:09:14 4640
Bújjék népek! Tizedike az igazság napja, legyen ám ott mindenki! új helyszín ...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!