|
|
|
|
 |
Magdi60
2007-01-01 14:41:14
|
1029
|
| A Mr.Minit-nél van ilyen, belegravírozták a nevüket, címünket, az a chip ám nem sokat ér, mert ha valaki talál egy kóbor kutyát az állatorvos nem szokta megnézni, van-e benne chip, eszébe sem jut. |
|
A hozzászólás:
 |
Evicke
2007-01-01 13:55:11
|
1028
|
akkor ez olyan szívecske, amibe belefér egy papírfecni az elérhetőségeddel? nem hiszem, hogy önbecsapás, ha sokat nem is tehetünk a kijárós cicák biztonságáért, legalább ennyit... még ha neadjisten végzetes bajba is kerülne, nagyobb eséllyel kaphatunk bizonyosságot (bár ki tudja, nem jobb-e reménykedni...) én a nyakörvet is azért raktam rá Jucira, mert így legalább nem nézik kóbor macskának. és ha még egy telszám is mellékelve van hozzá, sokat segíthet. ugyanakkor én is morfondíroztam rajta, hogy aki megtalálja, és meg tudja fogni :-), egyáltalán felismeri-e, hogy kinyitható ez a bigyusz stb.
ettől csak a chippel tehetünk többet, de még nem érdeklődtem közelebbről róla, csak azt tudom, hogy kutyáknál már elég általános... |
|
Előzmény:
 |
Magdi60
2007-01-01 13:18:06
|
1027
|
| Nem, nem lóg bele, a kajába mikor esznek. Mivel kijárósak, valamiért úgy érzem, így biztonságosabb nekik. Önbecsapás? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|