|
|
|
|
 |
Evicke
2007-01-01 13:55:11
|
1028
|
akkor ez olyan szívecske, amibe belefér egy papírfecni az elérhetőségeddel? nem hiszem, hogy önbecsapás, ha sokat nem is tehetünk a kijárós cicák biztonságáért, legalább ennyit... még ha neadjisten végzetes bajba is kerülne, nagyobb eséllyel kaphatunk bizonyosságot (bár ki tudja, nem jobb-e reménykedni...) én a nyakörvet is azért raktam rá Jucira, mert így legalább nem nézik kóbor macskának. és ha még egy telszám is mellékelve van hozzá, sokat segíthet. ugyanakkor én is morfondíroztam rajta, hogy aki megtalálja, és meg tudja fogni :-), egyáltalán felismeri-e, hogy kinyitható ez a bigyusz stb.
ettől csak a chippel tehetünk többet, de még nem érdeklődtem közelebbről róla, csak azt tudom, hogy kutyáknál már elég általános... |
|
A hozzászólás:
 |
Magdi60
2007-01-01 13:18:06
|
1027
|
| Nem, nem lóg bele, a kajába mikor esznek. Mivel kijárósak, valamiért úgy érzem, így biztonságosabb nekik. Önbecsapás? |
|
Előzmény:
 |
Evicke
2007-01-01 12:25:23
|
1026
|
ja, főleg, hogy közben a terítőt is vasalni kellett. vagy összegyűrni?
de mindegy is, egyformán fárasztó mindkettő.
hogy is van tehát a dolog a szívecskével? nem lesz kajás néha? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|