|
|
|
|
 |
Magdi60
2007-01-01 13:18:06
|
1027
|
| Nem, nem lóg bele, a kajába mikor esznek. Mivel kijárósak, valamiért úgy érzem, így biztonságosabb nekik. Önbecsapás? |
|
A hozzászólás:
 |
Evicke
2007-01-01 12:25:23
|
1026
|
ja, főleg, hogy közben a terítőt is vasalni kellett. vagy összegyűrni?
de mindegy is, egyformán fárasztó mindkettő.
hogy is van tehát a dolog a szívecskével? nem lesz kajás néha? |
|
Előzmény:
 |
Magdi60
2007-01-01 07:56:08
|
1025
|
Poharakat fényesítettünk. Nehéz munka.
  |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|