Keresés

Részletes keresés

Evicke Creative Commons License 2007-01-01 12:25:23 1026

ja, főleg, hogy közben a terítőt is vasalni kellett. vagy összegyűrni?

de mindegy is, egyformán fárasztó mindkettő.

hogy is van tehát a dolog a szívecskével? nem lesz kajás néha?

A hozzászólás:
Magdi60 Creative Commons License 2007-01-01 07:56:08 1025
Poharakat fényesítettünk. Nehéz munka.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!