Keresés

Részletes keresés

Boborjan Creative Commons License 2006-12-31 17:00:18 1023
Sok sikert az összeszoktatáshoz, és BÚÉK Nektek is!!!
A hozzászólás:
Cinnamoroll82 Creative Commons License 2006-12-31 16:57:44 1022

Nagy reményeket fűzünk a dologhoz, szóval köszönöm a tippeket!!!:)

Boldog új évet minden cicásnak és kutyásnak is persze! :)

Előzmény:
homancska Creative Commons License 2006-12-26 19:26:00 1015
Az sokat segít szerintem, ha a cica még nem találkozott kutyussal, mert akkor nem lesznek előítéletei. Nálunk (két cicánál) volt már vendégségben kutya, arra például a frászt hozták rá, mozdulni nem mert. Esetleg az is megoldás lehet, hogy a cicás felségterületre kellene először vinni a kutyust úgy, hogy ne a cicagazdi vigye be. Nagyon kell vigyázni, hogy ha a kutyus meg van kötve, hogy nehogy a szemének baja essen a találkozónál. Szerintem azért lenne így könnyebb, mert a cica jól ismeri a terepet, a búvóhelyeket, könnye tud kereket oldani, ha úgy alakul. Nekem volt már évekkel ezelőtt kutya és cica együtt, legjobb barátságban, akkora kutyus már megvolt egy éve, a cica falatka volt csak, de órákon belül már "rend" volt és simán evett a kutyatányérból:) Persze nem mindig ilyen egyszerű, de a cicák ezt könnyen megoldják tapasztalatom szerint. Okosak és toleránsak! Sok szerencsét!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!