Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Százbolha Creative Commons License 2006-12-27 20:32:16 262

Véleményem szerint érdemes M42 objektíveket Oly 4/3-on használni.

 

Ebben a topicban többen (én is) felsorolták, melyek a legkedveltebbek és legjobb minőségűek.

 

Általánosságban a 35-135mm közötti fixek adják a legjobb eredményt, de nem mind.

Előzmény:
BeeTm Creative Commons License 2006-12-27 20:21:22 260
Sose volt még a kezemben tükörobi,amatör fotós vagyok,de érdekelnének az M42-es obik is.
Érdemes egyáltalán 4/3 Oly-ra M42-es teleobit tenni?
Nyilván lesznek kompromisszumok,csak az a kérdés,hogy képminöség terén mekkora....

Köszönöm a gyors választ!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!