Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Százbolha Creative Commons License 2006-12-27 19:55:04 259

Gratulálok!

 

A jupiter 200/4 nekem is kedvencem volt!

Szinte karcol!

Előzmény:
someoneelse28 Creative Commons License 2006-12-27 19:53:29 258
Vettem m42 optikákat!

Helios 58/2.0
Jupiter 135/3.5
Jupiter 200/4.0

Gyönyörű rajzuk van.
Hihetetlen éles, részletgazdag képeket csináltam velük teljes rekesznyílásnál.

Egy kép a Heliossal, mindennemű PS nélkül, csak méreteztem.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!