|
|
|
|
 |
lumi-ere
2006-12-30 18:37:05
|
2292
|
Sziasztok!
Véletlenül "jöttem", de:
GRATULÁLOK Lilonak:-))))
És B.U.É.K.-ot kivánok Mindenkinek: Üdv. |
|
 |
norsycat
2006-12-29 17:55:19
|
2291
|
Sok szeretettelgratulálok én is!:-))))))))))))) |
|
 |
Spotted Dream
2006-12-27 22:59:34
|
2289
|
GRATULÁLUNK az új VILÁGBAJNOK cicának!!!! Milyen kiállítás volt, merre, hol? Képeket is kérünk!!!!
|
|
A hozzászólás:
 |
Gabinet
2006-12-27 19:10:59
|
2288
|
Sziasztok. Reméljük, mindenkinek jól teltek az ünnepek, senki nem szenvedett beigli mérgezést. ..........A PMCE harmadik világbajnok cicája Izraelben szerezte meg a jogot, hogy a neve előtt a World Champion címet viselhesse.
Ő World Champion Shagio Chen Lilo, csokoládé point sziámi nőstény cica.
Gratulálunk a tenyésztőnek és a tulajdonosoknak. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|