Keresés

Részletes keresés

lumi-ere Creative Commons License 2006-12-30 18:37:05 2292

  Sziasztok!

Véletlenül "jöttem", de:

GRATULÁLOK Lilonak:-))))

És B.U.É.K.-ot kivánok Mindenkinek:

 Üdv.
norsycat Creative Commons License 2006-12-29 17:55:19 2291

Sok szeretettelgratulálok én is!:-)))))))))))))

Spotted Dream Creative Commons License 2006-12-27 22:59:34 2289

GRATULÁLUNK az új VILÁGBAJNOK cicának!!!! Milyen kiállítás volt, merre, hol? Képeket is kérünk!!!!

 

A hozzászólás:
Gabinet Creative Commons License 2006-12-27 19:10:59 2288

Sziasztok. Reméljük, mindenkinek jól teltek az ünnepek, senki nem szenvedett beigli mérgezést. ..........A PMCE harmadik világbajnok cicája Izraelben szerezte meg a jogot, hogy a neve előtt a World Champion címet viselhesse.

Ő World Champion Shagio Chen Lilo, csokoládé point sziámi nőstény cica.

Gratulálunk a tenyésztőnek és a tulajdonosoknak.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!