|
|
|
|
 |
Fülöpmami
2006-12-25 14:02:24
|
1009
|
en egy olyan cicat fogadtam orokbe aki egy panellakasban elt es sosem latott kutyat elotte. eloszor a hordozon keresztul hagytam hogy a kutyi szagmintat vegyen. szegeny edi cicam eloszor nagyon felt a kutyaktol, aztan belatta hogy igazi veszelyt nem jelentenek ra. puszipajtasok nem lettek, de kikerulve egymast bekeben megvannak. szerintem nektek is egy ilyen hordozos talalkaval kellene kezdeni, hogy lassatok hogy reagalnak egymasra. mindket allatkat becezni, simogatni, hogy nyugisak legyenek. aztan a szaglaszas utan a cicat kiengedni, de ugy hogy legyen valami menekulesi utvonala. innentol mar csak az o vermersekletukon mulik, hogy milyen lesz a viszony koztuk. |
|
A hozzászólás:
 |
Cinnamoroll82
2006-12-25 13:22:55
|
1008
|
Nem akarjuk őket összeköltöztetni, csak jó lenne ha megismerkednének. Csak nem tudom mi ennek a módja, mert egy idő után ( hónapok múlva) már nem valószínű hogy külön laknánk a párommal és nem akarunk megválni a kedvenceinktől.(Én cica, párom kutya párti.:) )
Szóval ez a nagy kérdés hogy mit kell csinálni, a kutya kedves kis jószág, közepes termetű, nem harapós egyáltalán. Cicákat már barátkoztattunk össze de kutyával még soha. |
|
Előzmény:
 |
Boborjan
2006-12-24 19:26:28
|
1006
|
Szia! Csak úgy megy, ha eleinte van velük valaki, mármint ember. Külön helyiség megoldható? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|