Keresés

Részletes keresés

Cinnamoroll82 Creative Commons License 2006-12-25 13:22:55 1008

Nem akarjuk őket összeköltöztetni, csak jó lenne ha megismerkednének. Csak nem tudom mi ennek a módja, mert egy idő után ( hónapok múlva) már nem valószínű hogy külön laknánk a párommal és nem akarunk megválni a kedvenceinktől.(Én cica, párom kutya párti.:) )

 

Szóval ez a nagy kérdés hogy mit kell csinálni, a kutya kedves kis jószág, közepes termetű, nem harapós egyáltalán. Cicákat már barátkoztattunk össze de kutyával még soha.

A hozzászólás:
Boborjan Creative Commons License 2006-12-24 19:26:28 1006
Szia!
Csak úgy megy, ha eleinte van velük valaki, mármint ember. Külön helyiség megoldható?
Előzmény:
Cinnamoroll82 Creative Commons License 2006-12-24 17:33:48 1004
Sziasztok!

Van valakinek ötlete hogyan lehetne összebarátkoztatni egy 6 éves kutyát egy 2 éves macskával? Igazán fontos lenne hogy jóban legyenek csak nem tudom hogyan kéne kivitelezni. Köszike!



Ps: A kutya lakásban lakik, oda költözne a cica néhanapján.
Ps2: Boldog Karácsonyt a macskaimádóknak!:)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!