Keresés

Részletes keresés

Boborjan Creative Commons License 2006-12-24 19:26:28 1006
Szia!
Csak úgy megy, ha eleinte van velük valaki, mármint ember. Külön helyiség megoldható?
Sisssssssy Creative Commons License 2006-12-24 19:16:16 1005

2 lakásban,  házvezetőnénihegyekkel, aktív, sétiztető szszédokkal...Floridában... :-))

 

Boldog karácsonyt,

 

Sissy

 

A hozzászólás:
Cinnamoroll82 Creative Commons License 2006-12-24 17:33:48 1004
Sziasztok!

Van valakinek ötlete hogyan lehetne összebarátkoztatni egy 6 éves kutyát egy 2 éves macskával? Igazán fontos lenne hogy jóban legyenek csak nem tudom hogyan kéne kivitelezni. Köszike!



Ps: A kutya lakásban lakik, oda költözne a cica néhanapján.
Ps2: Boldog Karácsonyt a macskaimádóknak!:)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!