|
|
|
|
 |
Boborjan
2006-12-24 19:26:28
|
1006
|
Szia! Csak úgy megy, ha eleinte van velük valaki, mármint ember. Külön helyiség megoldható? |
|
 |
Sisssssssy
2006-12-24 19:16:16
|
1005
|
2 lakásban, házvezetőnénihegyekkel, aktív, sétiztető szszédokkal...Floridában... :-))
Boldog karácsonyt,
Sissy
|
|
A hozzászólás:
 |
Cinnamoroll82
2006-12-24 17:33:48
|
1004
|
Sziasztok!
Van valakinek ötlete hogyan lehetne összebarátkoztatni egy 6 éves kutyát egy 2 éves macskával? Igazán fontos lenne hogy jóban legyenek csak nem tudom hogyan kéne kivitelezni. Köszike!
Ps: A kutya lakásban lakik, oda költözne a cica néhanapján. Ps2: Boldog Karácsonyt a macskaimádóknak!:) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|