Keresés

Részletes keresés

molly174 Creative Commons License 2006-12-23 16:32:01 1001
Szia!Nekem a papagájokat kell felügyelnem!Nagyon fontos és felelőségteljes munkakör! Boldog Karácsonyt Minden Kollégának!
A hozzászólás:
Cicoma Creative Commons License 2006-12-22 18:27:22 1000

Az ünnep előtt ellenőriznem kell a függönyök állapotát.

 

 Békés karácsonyt kíván mindenkinek Mázli Makka. :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!