|
|
|
|
 |
Tapcsi
2007-01-02 11:07:08
|
7117
|
 |
|
 |
oncogito
2006-12-22 14:35:49
|
7116
|
Ennek őszintén örülök - és mégjobban annak, hogy tudjuk, jól fogtok gazdálkodni vele! A kutyák igazán megérdemlik! :-) |
|
A hozzászólás:
 |
nextdoor
2006-12-22 13:40:14
|
7115
|
|
A Magyar Telekom és a TV2 "Az Ügy" című pályázatát a Lelenc Kutyamentő Egyesület több mint 20 ezer szavazattal megnyerte!
A fődíj 5 millió forint. A Magyar Telekom a fődíjon felül adományként telefonos szavazás hívásainak díját is átadja. Ez az összeg előreláthatólag 3,8 millió forint (a Dominó-kártyáról kezdeményezett hívások díja áfát is tartalmaz, azt nem lehet adományként átadni).
Köszönjük mindenkinek, akik a Lelencre szavaztak!
Az eddig példátlan szavazatszám nem csak anyagi segítség, hanem megerősítése annak, hogy amit csinálunk az jó, és sokaknak fontos. Erőt és lehetőséget adtatok a munkánk folytatásához!
Köszönjük! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|